Wiadomości

Facebook Twitter Drukuj E-mail

Utworzono: poniedziałek, 27, sierpień 2018 12:50

Zapraszamy na Konferencję pn.„Powietrze a zdrowie - czas na debatę, czas na decyzje”, która odbędzie się w dniu 19 września 2018, w Sheraton Sopot Hotel, ul.Powstańców Warszawy 10, Sopot, organizowaną przez Gdański Uniwersytet Medyczny działający razem z European Public Health Alliance oraz Polskim Towarzystwem Programów Zdrowotnych.

Celem konferencji jest zebranie opinii do projektu krajowego raportu na temat zasadności i możliwości stopniowego ograniczania wykorzystania technologii diesla w transporcie. Kwestia słabej jakości powietrza w Polsce staje się coraz lepiej poznanym źródłem zagrożenia dla zdrowia publicznego. Wciąż jednak wiedza o przyczynach, skutkach i możliwych sposobach rozwiązywania problemu jest niewystarczająca. Jednym z niedocenianych w Polsce tematów jest udział technologii diesla w ogólnej skali emitowanych zanieczyszczeń. Skuteczna poprawa sytuacji wymaga zaangażowania władz i społeczności lokalnych, dlatego zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie.

Niezależnie od decyzji udziału w konferencji zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Państwa dotychczasowego działania w powyższej kwestii. Ankieta, którą do tej pory wypełniło już kilkadziesiąt samorządów, ma zilustrować poziom zaangażowania społeczności i władz lokalnych w rozwiązywanie tego problemu.

Link do ankiety online: www.interankiety.pl/i/pMz87QLO

Link do zaproszenia: https://gumed.edu.pl/49060.html

Error

An error occurred.

Sorry, the page you are looking for is currently unavailable.
Please try again later.

If you are the system administrator of this resource then you should check the error log for details.

Faithfully yours, nginx.